środa, 7 maja 2014

Liebster Award C.D...

Ponieważ jakoś mi wcześniej było trudno wybrać blogi, które chciałabym nominować do Liebster Awards, zrobię to dopiero dziś. Zasiadłam do komputera z kawałkiem pysznego ciasta, ciepłą herbatą (bo mimo maja jakoś mi dziś zimno), nastroiłam się palącą się świeczką i wybrałam. 
Moja nominacja jest dla pięciu miejsc, do których lubię zaglądać :)
Szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda sprawa z popularnością tychże blogów, ale zaryzykuję ;) Na żadnym z nich nie znalazłam informacji o tym, że nominacje już kiedyś dostały.  Wiem, że powinno być 11 typów, ale na taką ilość to chyba nigdy bym się  nie zdecydowała. 
A zatem nominuję:


Tak dla jasności powtórzę za innymi Bloggerkami, że :

"Nominacja do Libster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest przyznawana blogom o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informując ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który nominował Ciebie."

No i tutaj moje pytania: 

1. Pies czy kot?  
2. Pop czy rock?
3. Stare czy nowe?
4. Spokojna czy szalona?
5. Radio czy TV? 
6. Wolisz mówić czy słuchać? 

A na koniec dzielę się z Wami ciachem :)


 

3 komentarze:

 1. Czuję się zaszczycona, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda smakowicie. Właśnie wróciłam z pracy i jako pierwszy uruchomiłam ekspres do kawy. Do Twojego ciasta w sam raz ;). Sznurek na pewno wypróbuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O 20:45 ekspres do kawy? :) Moja droga, o której Ty się kładziesz spać? :P

   Usuń

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się z nami swoimi opiniami na temat naszych prac :)